9 Nisan 2017 Pazar

ELANCLY VE KLORANE LANSMANISelülitlerden duşta masaj ile kurtulun

Elancyl Selülit Karşıtı Jel ve Masaj Kiti ile 2 haftada etkiElancyl Selülit Karşıtı Jel ve Aktif Masaj Kiti (Activ’ Massage Minceur), fizyoterapistlerce geliştirilen özel masaj metodu ile duşta profesyonel selülit masajı imkanı sunuyor. Elancyl masaj başlığının içine konulan Elancyl Jelin formülündeki kafein ve sarmaşık ekstresinin ödem atıcı, inceltici özelliği ile yapılan masaj, kan dolaşımını uyarıp, düzensiz yağ yerleşimini gidermeye yardımcı oluyor. Kısa sürede en inatçı selülitlerde bile 2 haftada gözle görülür iyileşme sağlanıyor.Selülitten kurtulmak için mutlaka dolaşımı uyarıcı bir masaj uygulamak gerekir. 
Elancyl Activ’ Massage Minceur; duş sırasında yapılan masajla kan dolaşımını uyarıp düzensiz yağ yerleşimini gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda bacaklarınızın yorgunluğunu da alır.Elancyl Selülit Karşıtı Jel; içeriğinde yer alan kafein özü ile inceltici, sarmaşık özleri ile ödem attırıcı, pilosellanın yağ yakıcı özelliği ile portakal kabuğu görünümlü bölgede dolaşımı uyararak selülitsiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.Duşta masaj keyfini yaşarken selülitlerden kurtulun.
Elancyl Activ’Massage Minceur Masaj Kitini 4 hafta boyunca her gün, günde 1 defa duşta kullanınız. İnceltici jeli masaj başlığının üzerindeki delikten bir miktar sıkın, ıslak cildin üzerine kalça ve basende problemli bölgelere, aşağı-yukarı ve dairesel hareketlerle uygulayın ve durulayın. Kullanımdan sonra uygulayacağınız selülit bakımı için vücudu hazırlayarak daha yoğun bir etki elde etmenize yardım eder.Duştan hemen sonra Elancyl Slim Design ürünü kullanmanız, selülit ile yapacağınız savaşta en büyük yardımcınız olacaktır.Elancyl Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti (Masaj Başlığı+Jel): 200 ml 129 TL


İnatçı selülitlere 3 boyutlu etki
 “Elancyl Slim Design Nuit” Selülit Karşıtı Yoğun Gece Bakımı
7 gecede kanıtlanmış etki

Elancyl Slim Design Nuit; selülitlere karşı 3 boyutlu etki sağlıyor. İçeriğindeki (Kompleks Kafein)3D, Salacia, Kafein ve Sarmaşığın muhteşem kombinasyonu sayesinde selülitin kalbine etki ederek, yeniden şekillenme, yağ stoğunda düşüş ve ödem atıcı detoks ile kalça ve basen bölgesindeki en inatçı selülitlere savaş açıyor, cilt üzerindeki girintileri azaltıyor ve cildi düzleştiriyor.


Elancyl Gece Selülit Kremi; gece yavaşlayan metabolizmayı uyararak hızlandırır ve geceleri artan yağın depolanmasına izin vermez, selülitlere yoğun bir savaş açar. Aktif içerikli ürün hızla emilir ve vücut biyoritmine uygun olarak bakım sağlar. Düzenli bir şekilde masaj yapılarak uygulandığında 7 gecede gözle görülür sonuçlar verir. 

Elancyl Slim Design Nuit; içeriğindeki geceye özel yoğun bakım desteği ve yenilenen kafein kompleksi ile  gece boyunca selülitli bölgelerde portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olur.  Elma ağacı ekstresi ve sichuan biberi ekstresi sayesinde her türlü yağ stoğu ile savaşır. Masaj ile birlikte uygulandığında, formülündeki sarmaşık ekstresi, cildin elastikiyet ve sıkılığını arttırmaya, dokularda fazla sıvı tutulumunu önlemeye yardımcı olurken detoks etkisi yapar. Aspir ve çuha çiçeği yağı ise, gece boyu cildi besleyip nemlendirir. Sarmaşık özü ile cildin su tutmasına engel olur. 7 gece boyunca düzenli kullanımda selülitlerin azalmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Her gece yatmadan önce cildinizi hazırlamak, kan dolaşımını hızlandırmak için önce sağa, sonra sola doğru masaj yapın. Önce bacaklarınızda aşağıdan yukarıya, sonra basen ve kalça bölgesine saat yönünde dairesel hareketlerle uygulayın. Tüm ürün emilene kadar iki elinizi kullanarak parmaklarınızla masaj yapın. Akşamları bir tek uygulamayla aktif maddelerin nüfuzu ve devam eden etkisini görebilirsiniz.

Yapışkan bir his bırakmayan, masaj için uygun bir dokuya sahip Elancyl Slim Design Nuit’ın en az 14 gece kullanılması önerilir.

Elancyl Slim Design Nuit (Kalça ve Basen) Eczane Satış Fiyatı: 200 ml 149 TL 
Elektriklenen, ince ve kuru saçlara
papirüs sütünün etkisi
Klorane Papirüs Sütü İçeren Durulanmayan Bakım Kremi
Klorane Lissage Crème de Jour au Lait de Papyrus

Klorane Papirüs Sütü İçeren Durulanmayan Bakım Kremi, içeriğindeki zengin papirüs sütü sayesinde ince telli, kuru, kolay elektriklenen ve zor şekle giren saçların kaybettikleri nemi geri kazandırır. Papirüs’ün içinde bulunan lipidler, saçtaki hücre zarını onarır ve saç telini korur. Formülündeki yumuşatıcı ve elektriklenmeyi önleyici ajanlar sayesinde, saçlar daha kolay şekil alır ve gün boyu ipeksi, parlak ve doğal bir görünüme kavuşur. Paraben içermez.


Klorane papirüs sütü içeren bakım kremi etkileyici kokusu, hafif ve akışkan yapısıyla saç tellerini ağırlaştırmadan yumuşatır. İçeriğindeki yumuşatıcı ve elektriklenmeyi önleyici ajanlar sayesinde, saçlar daha kolay şekil alır ve paraben içermez. Saçlar gün boyu ipeksi, parlak ve doğal bir görünüme kavuşur. Papirüs sütü içeren saç bakım şampuanı ile birlikte kullanılması daha iyi sonuç alınmasına neden olur.

Kullanım Şekli: Papirüs sütü içeren şampuan ile yıkanmış ve kuru veya havlu ile kurutulmuş saçınıza, saç boyunca ve saç uçlarına 2-3 fındık büyüklüğü kadar uygulayın. Durulamadan saçınızı şekillendirin. Gözlerle temasında kaçının.


Klorane Papirüs sütü içeren Bakım Kremi Eczane Satış Fiyatı: 125ml / 49TL


Editöre Not:
Papirüs, antik Mısır döneminden beri kağıt benzeri yapısı nedeniyle kullanır. Klorane Laboratuarları, kullandığı papirüsleri seçme aşamasında da ayrı bir özen gösterir. Papirüs yumrularında bol miktarda bulunan polar lipidleri nedeniyle özellikle seçilir. Ürünler içerisinde kullanılan papirüs, İspanya’nın Valencia Bölgesi’nde kumlu ve nemli topraklardan elde edilir. Emülsiyon oluşturma süreci de, Fransa’nın Gaillac kasabasında gerçekleşir.Hiç yorum yok: