24 Ocak 2016 Pazar

ELDE BALIK

İster Evde İster Elde Balık...
Hanımlar kokusundan dolayı evde balık yapmayı sevmezler. Sloganımızda buradan geliyor işte. Bu slogandan yola çıktık ve dedik ki; canınız balık çektiğinde, evde değil Elde Balık’ta yiyin. Profesyonel, genç ve deneyimli kadromuzla, yılların verdiği tecrübeyi bir araya getirdik ve Elde Balık’ı hizmetinize sunduk.
Mutfağımızda her şey taze ve günlük. Menümüzü ise, ünlü gastronomi uzmanı ve şef Özlem Mekik’e emanet ettik. Ortaya şahane lezzetlerle dolu, zengin bir mönü çıktı.Menümüze, özel tarifle hazırlanan balık çorbasından, Karadeniz’in en özel lezzeti Karalahana dolmasına, güveçte mantıdan, mezelerin en renklisi şakşukaya, yeşilin en iddialı hali roka salatasından, kalamar tavaya, balıkların kralı levrekten, enfes tat hamsi kuşuna varana dek , bir balık restoranında aklınızdan geçen, geçmeyen her çeşit lezzeti koyduk. Balık lezzetini tercih etmeyenler içinse güveçte Çayeli kuru fasulyesinden, dana etinin en özel etinden çekilmiş kıymasıyla köftesine kadar çeşitler sunduk.
Önce Ümraniye ve Anadolu Yakası’nın, ardından tüm Türkiye’nin en iyi değil, müşterisini en memnun uğurlayan işletmesi olmayı hedefledik. Çünkü, en önemli ilkemiz müşteri memnuniyeti. Rahatınızı, göz zevkinizi de ihmal etmedik. Ambiyansımızı ev sıcaklığında tuttuk sizler için. Masalarımızda pötikare masa örtüleri seçtik. Evinizin rahatını aratmayacak şekilde dekore ettik mekanımızı. İstedik ki; buraya geldiğinizde huzurlu hissedin, tıpkı eviniz gibi. Cebinizi de düşündük, zorlamayacak, yormayacak şekilde belirledik fiyatlarımızı. Önce gözünüze, sonra midenize ve tabii ki gönlünüze talip olduk kısaca. 
Biz her şeyimizle hazırız. Yüzümüzde koca bir tebessümle sizleri bekliyoruz.
Adres: Ihlamurkuyu Mah. Gümüşsuyu Cad. Meşale Sk. 4/A Tepeüstü Ümraniye İstanbul
Tel: 0216 612 0216  
Hiç yorum yok: