12 Aralık 2015 Cumartesi

EĞLENCELİ CİNAYETLER KUMPANYASI

Okan Bayülgen'in yönetmenliğini yaptığı, kalemini çok sevdiğim Selin Atasoy'un senaryosunu yazdığı Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı oyun her çarşamba gecesi Etiler Sahne'de seyircilerle buluşuyor.
Çok sevdiğim oyuncu Burcu Kara'nın seksapeli oyunu seyredenleri büyülüyor.Kadroda tiyatro ve sinemadan Kerem Atabeyoğlu, Almıla Uluer, Emrah Kolukısa,Yücel Özeke, Metin Arslan gibi ünlü oyuncular yer alıyor.
Oyun sizi kendine o kadar çok çekiyor ki yalnızca seyretmiyorsunuz misafir oyuncu olarak size biçilen rolün hakkını vermeye çalışıyorsunuz.O şanslılardan biri de eşim Hakan Aydeniz oldu.Avukat rolünü oynadı.
Ayrıca her hafta oyuna sevdiğiniz bir sanatçı davet ediliyor.Perde aralarında canlı müzik dinleme fırsatınız oluyor.Bizim davet edildiğimiz gece Mahmut Tuncer vardı.
Mekandaki herkesin şüpheli olarak görüldüğü oyun başından sonuna heyecan verici sürekli merak duygusu uyandırıyor.Yaşanan olaylar herkesi şüpheli gösteriyor peki katil kim?
İşte bu sorunun cevabını ben bildim ve Okan Bayülgen'den bir şişe şampanya kazandım.

Oyunun sonunda masalara soru kağıtları dağıtılıyor.4 soruyu da doğru cevaplamanız gerekiyor hediyeleri kazanmak için..
Her hafta katil ve sorular değiştiriliyor..Sakın sormayın bana Okan'ın dediği gibi "Burada yaşanan burada kalır"diyoruz ve söylemiyoruz.


Yemekli oyunda menü Sevgili Sahrap Soysal'a ait.Mezeler, nefis bir tandır ve karışık tatlı tabağından oluşan menü damaklarımızı şenlendiriyor.


Bir an önce rezervasyon yaptırın derim.
Sahne İstanbul 
Adres:Nispetiye mah. Aytar cad. No 27/F 
Beşiktaş, İstanbul

Hiç yorum yok: