21 Ocak 2015 Çarşamba

NELİ PİDE TADIM

NELİ PİDE GURMENİN İL DURAK NOKTASI
BAĞDAT CADDESİ

Bağdat caddesinde çok alışık olmadığımız kendine özgü konsepti ile farkındalık katan mutfağı ve yemek sunumları ile kendini gösteren bir mekan daha açıldı.

Ordu ve dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulduğu Neli pide gurme de bildiğimiz pide bile bir başka şubat ayı başında hizmete açılan Neli pideyi işletmecisi Tamer Aktaş anlattıBu mekan sizin için ilk tecrübe değil sanırım?
Kaç yıldır bu işli yapıyorsunuz? 

Bu mesleğe ilk babamın temellerini attığı Aktaşlar Restaurant olarak 1981 yılında orduda başladım. Tek olan Restoran sayımızı 4 Restaurant ve Butik otel ve içindeki Restaurantla geliştirdik 15 yıldır bu işi yapıyorum öncelikle yemeyi içmeyi ve misafir ağırlamayı çok sevdiğim için iş hayatımda başarılı olduğumu düşünüyorum. Tecrübelerimiz ve dünya görüşümüz zenginleştikçe bizde bunu her anlamda menüde serviste ve konseptimizde uygulamaya çalıştık.

Neli pide olarak hedefleriniz nelerdir?

Neli pide hedefleri ve planlamaları ile önce Türkiye markası sonra bir dünya markası olmayı amaçlıyor hedefimiz Neli pideyi Francshise sistemi ile büyütmek. Geliştirmek.. planlanmış sistemimiz ve orduda kurduğumuz fabrika ile alt yapımızı hazırladım bu yolculuğa hazırız. Neli pide gurme olarak il iş yerimizi Bağdat caddemizde açtık ilk olarak amacımız Nelipideyi buraya daha hızlı adapte etmekti. Nitekim bu şekilde de oldu çok tecrübeli bir ekibimiz var bu sayedede çok güzel gidiyor. İstanbul da i hedefimiz. Neli pide gurme ve Neli pide olarak İstanbul a 50 şubeye ulaşmak. Ankara İzmir gibi yerlerde de şubeler hedefliyoruz. 2015 yılında Neli pide markamızı Türküye ve Yurt dışında sıkça duyurmak ve şubeler açmaktır.


Neli pideyi özel kılan nedir?

Tüm malzemelerimiz ordudaki ön hazırlık fabrikamızda işini severek yapan ve işinde uzman bir ekip tarafında hazırlandıktan sonra şubelerimize göndermekteyiz. Yani tüm ham maddemiz ordudan gelmektedir tabiî ki bu detay sayesinde ürünlerimiz daha natürel ve lezzet yüklü bir şekilde misafirlerimizin huzuruna çıkıyor ve farkımızı hissettiriyor.

1 yorum:

nilgün aydın dedi ki...

ne güzel pideler bunlar, bayıldım... acıktım:))) sizi takibe aldım bana da muhakkak beklerim http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr