22 Aralık 2014 Pazartesi

MAX KETÇAP

Calvé Max Ketçap ile Maceraya Lezzet Katın!

Yemeklerinize hem lezzet hem de eğlence eklemenizi sağlayan Calve ailesine,maceraperest Aslan Max’ın ketça da katıldı.

Lezzet tutkunlarına sunduğu farklı ürün çeşitleriyle yemek keyfini eğlenceye dönüştüren Calvéçocuklar için Max Ketçap’ı yarattıMax Ketçap, kırmızı rengini domatesten alırken, mevsiminde toplanmış domateslerden üretildi. Çocuklara özel hazırlanan tarifi ile şeker ve elma suyu konsantresi ile tatlandırıldı. 

400 gramlık ambalajlarda satışa sunulan Calvé Max Ketçap çocukların köfte, tavuk, et ve patateslerine eğlence ve lezzet katıyor


Calvé Hakkında:
Girişimci Van Marken'in 1897 yılında bir dizi iştah açıcı ürünle pazara girmesiyle doğan Calvé markasının Türkiye'deki geçmişi 1986 yılına uzanmaktadır. Türkiye pazarında ketçap markası olarak faaliyet göstermeye başlayan Calvé, 1987 yılında mayonez ve soslarını, 1993 yılında ise Calvé Hardal’ı tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Bugün Türkiye’nin 1 numaralı mayonez markası olan Calvé, lezzet tutkunlarına sunduğu farklı ürün çeşitleriyle yemek keyfini eğlenceye dönüştürmektedir. Calvé yeniliklerine 2014 yılında tüketicilerle buluşturduğu Calvé Barbekü Sos, Calvé Acı Sos ve Calvé Ranch Sos’u eklemiştir.

Hiç yorum yok: